Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator
- Număr anunț
- DA41049571
- Autoritate contractantă
- COMUNA VIISOARA (CONSILIUL LOCAL VIISOARA) (CUI 4253774)
- Furnizor / câștigător
- IT PLUS SHOP SRL (CUI RO30991975)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123,96 RON
- Valoare atribuită
- 123,96 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 15:27
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 16:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
123,96 RON
din 123,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro