Ofertă acceptată Cumpărare directă

BETON C16/20 B250 M16, servicii de transport cu autobetoniera și servicii pompare benton

Număr anunț
DA41049327
Autoritate contractantă
COMUNA SARMAS (CUI 4367868)
Furnizor / câștigător
HAMERLEMN 2004 SRL (CUI RO16632410)
Cod CPV
42122190-8 · Pompe de beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.790 RON
Valoare atribuită
3.790 RON
Data publicării
25.08.2026 15:07
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.790 RON

din 3.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.