Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE GRADINITA RAZA DE SOARE-MATERIALE DIDACTICE

Număr anunț
DA41050198
Autoritate contractantă
GRADINITA " RAZA DE SOARE (CUI 17971482)
Furnizor / câștigător
EDITURA DIAMANT SRL (CUI RO24280013)
Cod CPV
22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
905,41 RON
Valoare atribuită
905,41 RON
Data publicării
25.08.2026 20:38
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 21:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

905,41 RON

din 905,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.