Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de concepere și traducere texte

Număr anunț
DA41049970
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL G.M. ZAMFIRESCU (CUI 3897270)
Furnizor / câștigător
LESS IS MORE COMMUNICATION S.R.L. (CUI 45622461)
Cod CPV
92312211-3 · Servicii de agentii redactionale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.700 RON
Valoare atribuită
3.700 RON
Data publicării
25.08.2026 16:14
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 22:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.700 RON

din 3.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.