Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE RENAULT MEGANE

Număr anunț
DA41048683
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE PAZA OBIECTIVE DE INTERES JUDETEAN ILFOV (CUI 5466681)
Furnizor / câștigător
SIMPO TRANS SERVICE SRL (CUI RO16492988)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
644,01 RON
Valoare atribuită
644,01 RON
Data publicării
25.08.2026 14:26
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

644,01 RON

din 644,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.