Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare documentatie pentru obtinerea autorizatiei ISU si verificare tehnica la cerintele Cc, Ci

Număr anunț
DA41048681
Autoritate contractantă
ORAS SARMASU (CUI 6405259)
Furnizor / câștigător
GENERAL PROEX SRL (CUI 29930346)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.000 RON
Valoare atribuită
35.000 RON
Data publicării
25.08.2026 14:26
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.000 RON

din 35.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.