Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit pompa debit max 36 mc/h si 4 spot led rgb
- Număr anunț
- DA41048369
- Autoritate contractantă
- SC CITADIN ZALAU SRL (CUI RO27243753)
- Furnizor / câștigător
- SAGA CONCEPT S.R.L. (CUI RO18596861)
- Cod CPV
- 42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.244 RON
- Valoare atribuită
- 6.244 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 14:12
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 14:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.244 RON
din 6.244 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro