Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT DE REPARAȚIE DE BAZĂ 3102 WCCR-WCCR/WCCR-AI203 Active NBR, cod: 6931905

Număr anunț
DA41048599
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ALIMENTARE CU APA SI CANALIZARE (CUI 36005068)
Furnizor / câștigător
DRIATHELI GROUP SRL (CUI RO26209397)
Cod CPV
42124000-4 · Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.927,82 RON
Valoare atribuită
3.927,82 RON
Data publicării
25.08.2026 14:22
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.927,82 RON

din 3.927,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.