Ofertă acceptată Cumpărare directă

Completare cu freon la aparate AC 12000BTU/Igienizare si revizie aparate aer conditionat

Număr anunț
DA41050118
Autoritate contractantă
Agentia Romana De Asigurare A Calitatii In Invatamantul Preuniversitar-A.R.A.C.I.P (CUI 18126924)
Furnizor / câștigător
CON-INSTAL ENGINEERING SRL (CUI RO18110235)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
25.08.2026 17:41
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 17:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.