Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet diverse materiale
- Număr anunț
- DA41049964
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
- Furnizor / câștigător
- PLURIDET COMEXIM SRL (CUI RO11235533)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 826,45 RON
- Valoare atribuită
- 826,45 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 16:13
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 16:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
826,45 RON
din 826,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro