Ofertă acceptată Cumpărare directă

CART LASER BROTHER TN2421 (TV=1.20 lei)

Număr anunț
DA41049498
Autoritate contractantă
SC ADMINISTRATIA PIETELOR SI TARGURILOR SA BRAILA (CUI RO27338691)
Furnizor / câștigător
CEDAROM TRADE SRL (CUI RO8321707)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,76 RON
Valoare atribuită
148,76 RON
Data publicării
25.08.2026 15:22
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,76 RON

din 148,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.