Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipamente IT si multimedia
- Număr anunț
- DA41049784
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala, Comuna Carbunesti (CUI 29012291)
- Furnizor / câștigător
- LUCADAMI SYSTEMS SRL (CUI 34375269)
- Cod CPV
- 30237450-8 · Tablete grafice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.980 RON
- Valoare atribuită
- 19.980 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 15:47
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.980 RON
din 19.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro