Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop Asus 15,6" R5-4500U 8/512
- Număr anunț
- DA41049757
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "SIMION MEHEDINTI" GALATI (CUI 3127298)
- Furnizor / câștigător
- COMPLINE SRL (CUI RO12914273)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.066,12 RON
- Valoare atribuită
- 2.066,12 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 15:43
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 15:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.066,12 RON
din 2.066,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro