Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Procesor AMD Ryzen 3
- Număr anunț
- DA41049286
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL "DELTA DUNARII" TULCEA (CUI RO2647128)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI RO31962960)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 919,83 RON
- Valoare atribuită
- 919,83 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 15:04
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
919,83 RON
din 919,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro