Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop Lenovo,Ryzen 5 150,15.3'', 16GB DDR5, Ssd1TB,Li
- Număr anunț
- DA41049165
- Autoritate contractantă
- COMUNA PERIETI (PRIMARIA PERIETI) (CUI 4231849)
- Furnizor / câștigător
- DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI RO5168057)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.297,52 RON
- Valoare atribuită
- 3.297,52 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 14:55
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 15:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.297,52 RON
din 3.297,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro