Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii PC

Număr anunț
DA41046030
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC GH.SINCAI (CUI 4736434)
Furnizor / câștigător
SELECT IT SRL (CUI RO25808681)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
758,05 RON
Valoare atribuită
758,05 RON
Data publicării
25.08.2026 12:02
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

758,05 RON

din 758,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.