Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reinnoire certificat digital calificat valabilitate 1 (un) an

Număr anunț
DA41049946
Autoritate contractantă
BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI RO4283376)
Furnizor / câștigător
TRANS SPED S.A. (CUI RO12458924)
Cod CPV
79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
990 RON
Valoare atribuită
990 RON
Data publicării
25.08.2026 16:11
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 16:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

990 RON

din 990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.