Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lavaliera -PROIECT FDI 1313
- Număr anunț
- DA41049776
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- CONCEPT DATA SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO36547590)
- Cod CPV
- 32351000-8 · Accesorii pentru echipament audio si video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.682 RON
- Valoare atribuită
- 14.682 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 15:46
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 16:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.682 RON
din 14.682 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro