Ofertă acceptată Cumpărare directă

MARKOTON 1000 UI + 50mg/g gel 45g (heparina, dexpantenol, alantoina)- FARMACIE

Număr anunț
DA41049876
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Bacau (CUI 4278213)
Furnizor / câștigător
FITERMAN DISTRIBUTION SRL (CUI RO27216082)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
25.08.2026 15:59
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.