Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Discuri antibiograma Bacitracin Disc 0.04 i.u.,Bacitracin Disc 0.1,Optochin Disc 5
- Număr anunț
- DA41049102
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
- Furnizor / câștigător
- ZAZYRO GRUP SRL (CUI RO15315929)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35 RON
- Valoare atribuită
- 35 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 14:51
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35 RON
din 35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro