Ofertă acceptată Cumpărare directă

MUFA GEBO 3/8", MUFA GEBO 1", MUFA GEBO 3/4", MUFA GEBO 3/4"

Număr anunț
DA41067266
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
TECO CRIS SRL (CUI RO29941493)
Cod CPV
44167100-9 · Racorduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
676,08 RON
Valoare atribuită
676,08 RON
Data publicării
28.08.2026 08:27
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 07:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

676,08 RON

din 676,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.