Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE 2

Număr anunț
DA41067065
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
Furnizor / câștigător
ROX FAVORIT PROD SRL (CUI RO9227237)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
581,08 RON
Valoare atribuită
581,08 RON
Data publicării
28.08.2026 07:54
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 07:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

581,08 RON

din 581,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.