Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLASA FIBRA EXTERIOR 160gr
- Număr anunț
- DA41067052
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- TECO CRIS SRL (CUI RO29941493)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132,50 RON
- Valoare atribuită
- 132,50 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 07:49
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
132,50 RON
din 132,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro