Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAROTA PENTRU METAL FI32 HIKOKI
- Număr anunț
- DA41065922
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA ROMARM S.A. FILIALA SOCIETATEA UZINA MECANICA MIJA S.A. (CUI RO2978636)
- Furnizor / câștigător
- FED TOOLS SERV S.R.L. (CUI 41877268)
- Cod CPV
- 42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210,75 RON
- Valoare atribuită
- 210,75 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 15:04
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 07:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210,75 RON
din 210,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro