Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii de reparare a mobilierului, dulap

Număr anunț
DA41062921
Autoritate contractantă
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
Furnizor / câștigător
DRYVE COM SRL (CUI RO18835713)
Cod CPV
50850000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.069,43 RON
Valoare atribuită
2.069,43 RON
Data publicării
27.08.2026 12:02
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 07:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.069,43 RON

din 2.069,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.