Ofertă acceptată
Cumpărare directă
canistra colectare 500 ml
- Număr anunț
- DA41061671
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
- Furnizor / câștigător
- HUMAN CARE MEDICAL SRL (CUI 36041850)
- Cod CPV
- 33169400-6 · Recipiente cu utilizare chirurgicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.230 RON
- Valoare atribuită
- 1.230 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:54
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 07:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.230 RON
din 1.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro