Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie asigurare auto AB06PLB

Număr anunț
DA41056996
Autoritate contractantă
Municipiul Blaj (CUI RO4563007)
Furnizor / câștigător
DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 21678074)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.879,70 RON
Valoare finală
2.879,70 RON
Data publicării
26.08.2026 14:16
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 07:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.