În desfășurare
Anunț de participare
Acord cadru carburant auto pe baza de carduri
- Număr anunț
- SCN1179271
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 432.421,83 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 08:58
- Termen limită
- 11.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279094
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (11.09.2026 15:00).
Valoare estimată
432.421,83 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.