Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Proiectare (PT+DE+DTAC+verificare documentații+obținere avize+asistență tehnică) și Executie lucrari pentru realizare obiectiv de investitii Modernizare, reabilitare si retehnologizare OB. 11 (OB. 11/1, OB. 11/2, OB. 11/A)
- Număr anunț
- SCNA1136498
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- COMPANIA NATIONALA ROMARM SA BUCURESTI FILIALA SOCIETATEA FABRICA DE ARME CUGIR SA (CUI RO16368506)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45213251-7 · Lucrari de constructii de unitati industriale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatăProcedura pentru contractele sub pragurile europene, dar peste cele ale cumpărării directe. Are termene mai scurte decât licitația deschisă și se desfășoară tot în SEAP.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.850.950,09 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 31.08.2026 09:14
- Anunț de participare
- SCN1176782
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
ClarificareaÎntrebarea pe care un ofertant o pune autorității despre documentație și răspunsul ei, publicat în SEAP pentru toți. Și comisia îți poate cere clarificări despre ofertă în timpul evaluării, cu un termen de răspuns. & decizii (2)
-
10.07.2026 19:34Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitari clarificari
-
02.07.2026 14:50Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitare clarificari
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
ALCAD STRUCT S.R.L. CUI 34811163
Asociați 1
HANEG WATER SRL CUI RO28349397
Subcontractanți 9
ARIMA ELECTROINSTAL S.R.L. CUI 46180350
ELCOM INTERNATIONAL SRL CUI 5124328
FULL SERVICE S.R.L. CUI RO 5938679
ITS GROUP SRL CUI RO 15344371
METALLER ENERGY S.R.L. CUI 42596376
MICROCOMPUTER SERVICE SA CUI RO 2320656
PLANEX LINE S.R.L. CUI 46798220
TECHNICAL EXPERT CONSULT SRL CUI RO30620144
TENDER PARTNERS S.R.L. CUI RO41552304
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
LINCOLN PLUS SRL CUI RO 15229526
Subcontractanți 5
CPC SAFE CONSTRUCT S.R.L. CUI 17985399
GD MASINI DE RIDICAT SRL CUI 17834639
IMSAT-ALBA S.A. CUI 2768995
DELTA DESIGN EXPERIENCE SRL CUI 36263865
VENTILCLIMA INSTAL SRL CUI RO22665943
Valoare atribuită
0 RON
din 17.850.950,09 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 17.850.950,09 RON
Deschise acum pe acest cod
Nicio licitație deschisă acum pe 45213251-7. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.
Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.