Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Lucrări și dotări pentru Regenerare urbană, cartier locuințe colective proiect „Regenerare urbană, cartier locuințe colective”
- Număr anunț
- SCNA1136502
- Autoritate contractantă
- Municipiul Aiud (CUI 4613636)
- Cod CPV
- 45112710-5 · Lucrari de arhitectura peisagistica a spatiilor verzi (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.317.520,56 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 31.08.2026 09:34
- Anunț de participare
- SCN1175906
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
16.06.2026 09:22Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atașat.Răspuns consolidat la solicitările de clarificare
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
EUROPEXPRES SRL CUI RO 12214962
Asociați 1
RAMCO S.R.L. CUI RO39826467
Subcontractanți 3
CONSTRUCT INSTAL POWER S.R.L. CUI RO31581906
DFS CENTER GRUP SRL CUI RO 14866091
REAL PROTECTION GUARD SRL CUI 14576560
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ELIS PAVAJE SRL CUI 1771593
Asociați 1
URS CONSTRUCT ALBA SRL CUI RO29737443
Valoare atribuită
0 RON
din 15.317.520,56 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 15.317.520,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.