Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 45,9% sub estimat
Reparatii consolidare de mal rau Salaj, la Sălsig, jud. Maramures
- Număr anunț
- SCNA1136510
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO42066043)
- Cod CPV
- 45246200-5 · Lucrari de protectie a malurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.512.657,21 RON
- Valoare atribuită
- 1.359.837,94 RON 45,9% sub estimat
- Data anunțului
- 31.08.2026 09:57
- Anunț de participare
- SCN1175326
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (2)
-
08.06.2026 13:44Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareconform document atasatRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
-
18.05.2026 14:30Clarificare din oficiuConform document atasatClarificare din oficiu - memoriu tehnic si caiete de sarcini
Valoare atribuită
1.359.837,94 RON
din 2.512.657,21 RON estimat
45,9%
Adjudecat la 54,1% din estimat · economie 1.152.819,27 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.