Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 2,2% sub estimat
“Studiu geotehnic in perimetrul de exploatare Cariera Pinoasa”
- Număr anunț
- SCNA1136504
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Cod CPV
- 71332000-4 · Servicii de inginerie geotehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.000 RON
- Valoare atribuită
- 88.000 RON 2,2% sub estimat
- Data anunțului
- 31.08.2026 09:46
- Anunț de participare
- SCN1177882
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
31.07.2026 14:12Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns clarificare
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEOCONSULTING SRL CUI RO4597077
Valoare atribuită
88.000 RON
din 90.000 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 2.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.