Atribuită Atribuire

Achizitie Mavrik 2F-insecticid 100ml/buc,10bucx36,50ron.Valoare totala 365ron.Achizitiei conform referat nr.31076/24.06.2026,comanda nr.31585/27.08.2026,factura nr.5587/31.08.2026,chitanta nr.4561/31.08.2026.

Număr anunț
DAN2842659
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
BIOPLANT S.R.L. (CUI 10479025)
Cod CPV
24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
365 RON
Data anunțului
31.08.2026 10:52

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.