În desfășurare Anunț de participare

Execuție lucrări pentru obiectivul „CONSTRUIRE ȘI DOTARE CENTRU MULTIFUNCTIONAL PENTRU COPII ÎN COMUNA COȚUȘCA, JUDEȚUL BOTOȘANI”

Număr anunț
SCN1179284
Autoritate contractantă
COMUNA COTUSCA (CUI 3372157)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.282.015,99 RON
Data publicării
31.08.2026 10:54
Termen limită
18.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1278925

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (18.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.