În desfășurare
Anunț de participare
Execuția lucrărilor pentru proiectul „Demolare și construire școala gimnazială cu clasele I-VIII Berbești, comuna Giulești, județul Maramureș”
- Număr anunț
- SCN1179288
- Autoritate contractantă
- Comuna Giulesti (CUI 3694926)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.184.363,37 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 11:58
- Termen limită
- 17.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278952
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet de sarcini, Lucrari scoala Berbesti, Giulesti, MM.pdf.p7s
- 2. Modele formulare, Lucrari scoala Berbesti, Giulesti, MM.pdf.p7s
- 3. Contract, Lucrari scoala Berbesti, Giulesti, MM.pdf.p7s
- 4. Memoriu general si arhitectura, Lucrari scoala Berbesti, Giulesti, MM.pdf.p7s
- 5. Parte desenata ARHITECTURA, Lucrari scoala Berbesti, Giulesti, MM.pdf.p7s
- 6. Parte scrisa, REZISTENTA, Lucrari scoala Berbesti, Giulesti, MM.pdf.p7s
- 7. Parte desenata, REZISTENTA, Lucrari scoala Berbesti, Giulesti, MM.pdf.p7s
- 8. PTh - P.S.+P.D., I.S., I.T., I.E., Lucrari scoala Berbesti, Giulesti, MM.pdf.p7s
- 9. Liste de cantitati, Lucrari scoala Berbesti, Giulesti, MM.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278952.pdf
Clarificări & decizii (1)
-
31.08.2026 19:35NotificareNota informativa vizita pe teren, Lucrări scoală Berbești, Giulești, MMNota informativa vizita pe teren, Lucrari scoala Berbesti, Giulesti, MM
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (17.09.2026 15:00).
Valoare estimată
6.184.363,37 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.