Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 15,2% sub estimat
Diverse produse alimentare
- Număr anunț
- SCNA1136523
- Autoritate contractantă
- GRADINITA RAZA DE SOARE TARGOVISTE (CUI RO9055476)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 806.826,87 RON
- Valoare atribuită
- 684.247,88 RON 15,2% sub estimat
- Data anunțului
- 31.08.2026 11:55
- Anunț de participare
- SCN1177212
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
20.07.2026 16:10Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareintrebare: "Va rog sa clarificati cantitatile si produsele solicitate pentru lot 5. In caietul de sarcini la pag. 40-47 sunt mai multe prodse si in cantiatati diferite fata de tabelul de la pag.9. Va solicitam sa ne comunicati care sunt produsele si cantitatile solicitate pentru lotul 5. Multumim" raspuns: se vor lua in calcul cantitatile de la pagina 9.lot 5
Loturi (5)
Estimat: 806.826,87 RON Adjudecat: 684.247,88 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | - Paine | 55.000 RON | Anulat | — |
| 2 | - Carne de pasare congelata, porc congelata, vita congelata, or… | 259.799,63 RON | IMDIA S.R.L. | 222.700 RON ↓14,3% |
| 3 | - Produse lactate | 143.655,28 RON | BRADET | 130.570 RON ↓9,1% |
| 4 | - Alimente de baza | 227.585,56 RON | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. | 225.594,85 RON ↓0,9% |
| 5 | - Legume si fructe | 120.786,40 RON | AMARIEI G. PETRU | 105.383,03 RON ↓12,8% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IMDIA SRL CUI RO 15884509
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Valoare atribuită
684.247,88 RON
din 806.826,87 RON estimat
15,2%
Adjudecat la 84,8% din estimat · economie 122.578,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.