Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie containere cu maner, capacitate 100 litri, cf. referat nr. 31090/24-08-2026 (ADV 1545455)

Număr anunț
DA41071584
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
HORTIGALA SRL (CUI RO17779623)
Cod CPV
44618100-6 · Containere usoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.216 RON
Valoare atribuită
8.216 RON
Data publicării
28.08.2026 13:09
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 07:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.216 RON

din 8.216 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.