Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lot produse metalurgice
- Număr anunț
- DA41071050
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
- Furnizor / câștigător
- VFM INTERCOM SRL (CUI 36325070)
- Cod CPV
- 44330000-2 · Bare, tije, sarma si profile utilizate in constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.764,49 RON
- Valoare atribuită
- 2.764,49 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 12:30
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 07:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.764,49 RON
din 2.764,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro