Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie abonament cablu TV si internet Baza sportiva Tiur

Număr anunț
DA41069277
Autoritate contractantă
Municipiul Blaj (CUI RO4563007)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.232 RON
Valoare atribuită
2.232 RON
Data publicării
28.08.2026 10:44
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 07:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.232 RON

din 2.232 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.