Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reabilitare Camin Cultural Notig, Comuna Salatig, Judetul Salaj
- Număr anunț
- DA41073186
- Autoritate contractantă
- Comuna Salatig (Primaria Comunei Salatig) (CUI 4291883)
- Furnizor / câștigător
- PETKES ANDRAS-IMRE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 39705074)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.000 RON
- Valoare atribuită
- 250.000 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 07:50
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 07:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
250.000 RON
din 250.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro