Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ULEI HIDRAULIC HV46 10L- PACH.10 BIDOANE
- Număr anunț
- DA41071409
- Autoritate contractantă
- Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
- Furnizor / câștigător
- LUBCOM SA (CUI RO13438615)
- Cod CPV
- 09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.645 RON
- Valoare atribuită
- 1.645 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 12:57
- Termen limită
- 04.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 07:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.645 RON
din 1.645 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro