Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de montare circuite de golire si de evacuare a apelor tehnologice la trei cazane apa calda

Număr anunț
DA41070963
Autoritate contractantă
TERMO PLOIESTI S.R.L. (CUI RO46877331)
Furnizor / câștigător
RIA ENGINEERING & CONSULTING SRL (CUI RO35685438)
Cod CPV
45332300-6 · Lucrari de instalare de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277.276 RON
Valoare atribuită
277.276 RON
Data publicării
28.08.2026 12:22
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 08:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277.276 RON

din 277.276 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.