Ofertă acceptată Cumpărare directă

Canula /Canule pentru chiuretaj intrauterine flexibile UF NR.12=20 BUC, NR.10=20 BUC, NR.8=20 BUC,

Număr anunț
DA41068715
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
33141220-8 · Canule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.013,40 RON
Valoare atribuită
1.013,40 RON
Data publicării
28.08.2026 10:10
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.013,40 RON

din 1.013,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.