Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de închiriere utilaje de construcții pentru săpături și nivelări prin terasare a parcărilor

Număr anunț
DA41071911
Autoritate contractantă
COMUNA BAISOARA (CONSILIUL LOCAL BAISOARA JUD. CLUJ) (CUI 5562093)
Furnizor / câștigător
PICIU CRISTYAN SRL (CUI 33037138)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
28.08.2026 13:34
Termen limită
04.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 08:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.