Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Flexadin Advanced Dog Chew 30 Vet
- Număr anunț
- DA41069938
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
- Furnizor / câștigător
- MONTERO VET S.R.L. (CUI RO11797817)
- Cod CPV
- 15700000-5 · Furaje (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 516,96 RON
- Valoare finală
- 516,96 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 11:22
- Data finalizării
- 31.08.2026 08:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.