Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat
Asfaltare strada Egalității, oraș Mioveni, jud. Argeș
- Număr anunț
- DA41069271
- Autoritate contractantă
- ORASUL MIOVENI (CUI 4318199)
- Furnizor / câștigător
- FLORIMAR CONSTRUCT TOTAL SRL (CUI RO24115580)
- Cod CPV
- 45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 880.918,63 RON
- Valoare atribuită
- 875.382,96 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 28.08.2026 10:43
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 08:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
875.382,96 RON
din 880.918,63 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 5.535,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.