Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii mobilier intenat scolar, cantina, liceu si atelier

Număr anunț
DA41067925
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Radu Negru (CUI 3127174)
Furnizor / câștigător
MOBLIG DESIGN S.R.L. (CUI 34772978)
Cod CPV
50850000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
28.08.2026 09:19
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 08:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.