Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mici materiale de restaurare - profil din lemn pentru confectionare sasiu mobil
- Număr anunț
- DA41068751
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL MOLDOVA IASI (CUI 4540720)
- Furnizor / câștigător
- GOLDEN GLASS SERVICES SRL (CUI RO19000532)
- Cod CPV
- 39311000-5 · Mici materiale de restaurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.520,94 RON
- Valoare atribuită
- 7.520,94 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:12
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 08:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.520,94 RON
din 7.520,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro