Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INLOCUIRE CONDUCTA COMPRESOR
- Număr anunț
- DA41071048
- Autoritate contractantă
- OFICIUL JUDETEAN DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE CLUJ (CUI 4736469)
- Furnizor / câștigător
- DACIA SERVICE CLUJ S.R.L. (CUI 41913620)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.539,57 RON
- Valoare atribuită
- 1.539,57 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 12:30
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 08:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.539,57 RON
din 1.539,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro