Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CLORURA DE VAR livrata la achizitor
- Număr anunț
- DA41072220
- Autoritate contractantă
- APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
- Furnizor / câștigător
- CHIMCOMPLEX SA BORZESTI (CUI RO960322)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.550 RON
- Valoare atribuită
- 5.550 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 14:09
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 08:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.550 RON
din 5.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro